Programma NEVOBO



Programma van Nevobo
Uitslag: 0-3 Setstanden: uur Wedstrijd: LSV HS 1 - Olympia HS 1
zaterdag 4 april 11:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000C56A2 BD
Speellocatie: Quicksilver S
zaterdag 4 april 12:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000C56A2 ED
Speellocatie: Quicksilver S
zaterdag 4 april 12:30 uur 30 Vervallen wedstrijd: 1000C56A2 DF-1
Speellocatie: Quicksilver S
zaterdag 4 april 13:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000JC2A2 BE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 14:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000D2B BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 16:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000D3E BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 16:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000H1A BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 16:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000JB1A2 BE
Speellocatie: De Springbok
zaterdag 4 april 18:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000DPA BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 18:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000H3A BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 11 april 11:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000C56A2 CD
Speellocatie: Quicksilver S
zaterdag 11 april 12:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000C56A2 DE
Speellocatie: Quicksilver S
donderdag 16 april 21:15 uur 15 Vervallen wedstrijd: 1000D3E KB
Speellocatie: Beijum
zaterdag 18 april 11:30 uur 30 Vervallen wedstrijd: 1000C56A2 DB-1
Speellocatie: De Leegens
zaterdag 18 april 12:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000C56A2 DA
Speellocatie: De Leegens
zaterdag 18 april 13:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000C56B2 BC-1
Speellocatie: De Leegens
zaterdag 18 april 13:30 uur 30 Vervallen wedstrijd: 1000C56A2 FD
Speellocatie: De Leegens
zaterdag 18 april 13:30 uur 30 Vervallen wedstrijd: 1000C56B2 FB-1
Speellocatie: De Leegens
zaterdag 18 april 13:30 uur 30 Vervallen wedstrijd: 1000H3A KB
Speellocatie: HGhal (RUG)
zaterdag 18 april 15:30 uur 30 Vervallen wedstrijd: 1000D2B KB
Speellocatie: HGhal (RUG)
zaterdag 18 april 16:30 uur 30 Vervallen wedstrijd: 1000DPA KB
Speellocatie: Beijum
zaterdag 18 april 18:30 uur 30 Vervallen wedstrijd: 1000H1A KB
Speellocatie: Beijum