Programma NEVOBO



Programma van Nevobo
Uitslag: 0-3 Setstanden: uur Wedstrijd: LSV HS 1 - Olympia HS 1
Speellocatie: Boshal uur Wedstrijd: 1000D3E BK
Bosweg 27 D
vrijdag 25 oktober 20:00 uur S.C. Rodenburg HS 1 LSV HS 1 Wedstrijd: 1000H1A FB
Speellocatie: Rodenburghal
vrijdag 25 oktober 20:45 uur S.C. Rodenburg HS 2 LSV HS 2 Wedstrijd: 1000H3A FB
Speellocatie: Rodenburghal
zaterdag 26 oktober 16:00 uur Donitas DS 8 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2B IB
Speellocatie: Koos Duppen hal (RUG)
zaterdag 26 oktober 17:00 uur Donitas DS 5 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA IB
Speellocatie: Struikhal (RUG)
zaterdag 26 oktober 18:30 uur Abiant/Set Uppers DS 4 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E HB
Speellocatie: Sporthal Stikkerlaan
zaterdag 2 november 11:00 uur VVM XC 1 LSV XC 1 Wedstrijd: 1000JC2C1 FB
Speellocatie: Hippolytushal
zaterdag 2 november 11:30 uur LSV N6 1 De Meeuwen N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 BE
Speellocatie: Ripperdahal
zaterdag 2 november 12:00 uur LSV N6 2 Lycurgus N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 CD
Speellocatie: Ripperdahal
zaterdag 2 november 12:00 uur De Klok Bier Donitas HS 5 LSV HS 1 Wedstrijd: 1000H1A IB
Speellocatie: Koos Duppen hal (RUG)
zaterdag 2 november 12:30 uur Lycurgus N6 1 LSV N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 DB
Speellocatie: Ripperdahal
zaterdag 2 november 12:30 uur Winkhem N6 1 LSV N6 2 Wedstrijd: 1000C56A1 FC
Speellocatie: Ripperdahal
zaterdag 2 november 12:30 uur Oryx DS 5 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E FB
Speellocatie: Selwerd
zaterdag 2 november 14:30 uur Exstudiantes DS 1 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA FB
Speellocatie: Selwerd
zaterdag 2 november 15:00 uur Stentor DS 2 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2B FB
Speellocatie: De Bam
zaterdag 2 november 15:00 uur Dovo/Hujades XB 1 LSV XB 1 Wedstrijd: 1000JB2B1 CB
Speellocatie: De Leegens
zaterdag 9 november 9:00 uur LSV N6 2 LSV N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 CB
Speellocatie: Quicksilver S
zaterdag 9 november 9:00 uur LSV N6 2 LSV N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 CB
Speellocatie: Quicksilver S
zaterdag 9 november 9:30 uur Impala N6 2 LSV N6 2 Wedstrijd: 1000C56A1 AC
Speellocatie: Quicksilver S
zaterdag 9 november 10:00 uur LSV N6 1 Winkhem N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 BF
Speellocatie: Quicksilver S
zaterdag 9 november 13:00 uur LSV XC 1 VVM XC 1 Wedstrijd: 1000JC2C1 BF
Speellocatie: Boshal
zaterdag 9 november 14:30 uur LSV XB 1 Lycurgus JB 2 Wedstrijd: 1000JB2B1 BF
Speellocatie: Boshal
zaterdag 9 november 16:00 uur LSV DS 3 Oranje Nassau DS 9 Wedstrijd: 1000D3E BE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 9 november 16:00 uur LSV HS 1 SURF HS 1 Wedstrijd: 1000H1A BE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 9 november 18:00 uur LSV DS 1 VC058 DS 2 Wedstrijd: 1000DPA BE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 9 november 18:00 uur LSV HS 2 Winkhem HS 2 Wedstrijd: 1000H3A BE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 16 november 13:00 uur Café De Koffer/Veracles DS 4 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA DB
Speellocatie: Struikhal (RUG)
zaterdag 16 november 13:00 uur Veracles HS 8 LSV HS 2 Wedstrijd: 1000H3A DB
Speellocatie: Koos Duppen hal (RUG)
zaterdag 16 november 15:00 uur Karaokebar Sing Along/Veracles HS 5 LSV HS 1 Wedstrijd: 1000H1A DB
Speellocatie: Struikhal (RUG)
zaterdag 16 november 18:00 uur vv Trias DS 2 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2B DB
Speellocatie: Brede School Noord
zaterdag 16 november 20:00 uur vv Trias DS 4 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E DB
Speellocatie: Brede School Noord
woensdag 20 november 19:15 uur LSV DS 2 Rovoc DS 2 Wedstrijd: 1000D2B BE
Speellocatie: Boshal
woensdag 20 november 20:30 uur LSV HS 1 Voklubol HS 1 Wedstrijd: 1000H1A BG
Speellocatie: Boshal
vrijdag 22 november 17:45 uur LSV XC 1 Winkhem XC 1 Wedstrijd: 1000JC2C1 BC
Speellocatie: Boshal
zaterdag 23 november 10:30 uur LSV N6 1 Impala N6 2 Wedstrijd: 1000C56A1 BA
Speellocatie: de Borgstee
zaterdag 23 november 10:30 uur LSV N6 2 De Meeuwen N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 CE
Speellocatie: de Borgstee
zaterdag 23 november 11:00 uur LSV N6 1 De Meeuwen N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 BE-1
Speellocatie: de Borgstee
zaterdag 23 november 11:00 uur LSV N6 2 Lycurgus N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 CD-1
Speellocatie: de Borgstee
zaterdag 23 november 11:00 uur Zuvoc XB 1 LSV XB 1 Wedstrijd: 1000JB2B1 AB
Speellocatie: MFC Noordsuythoeve
zaterdag 23 november 12:30 uur Oranje Nassau DS 13 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E LB
Speellocatie: De Brug
zaterdag 23 november 14:00 uur Flash/Veendam DS 2 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA JB
Speellocatie: Parkstadhal
zaterdag 30 november 11:00 uur LSV N6 2 Winkhem N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 CF-1
Speellocatie: Leens
zaterdag 30 november 11:00 uur Lycurgus N6 1 LSV N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 DB-1
Speellocatie: Leens
zaterdag 30 november 12:00 uur LSV N6 1 LSV N6 2 Wedstrijd: 1000C56A1 BC-1
Speellocatie: Leens
zaterdag 30 november 12:00 uur LSV N6 1 LSV N6 2 Wedstrijd: 1000C56A1 BC-1
Speellocatie: Leens
zaterdag 30 november 13:00 uur LSV XC 1 G.A.V. Unitas XC 1 Wedstrijd: 1000JC2C1 BE
Speellocatie: Boshal
zaterdag 30 november 14:00 uur LSV DS 2 Veracles DS 7 Wedstrijd: 1000D2B BC
Speellocatie: Boshal
zaterdag 30 november 14:30 uur LSV XB 1 Zuvoc XB 1 Wedstrijd: 1000JB2B1 BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 30 november 16:00 uur LSV HS 1 vv Trias HS 2 Wedstrijd: 1000H1A BC
Speellocatie: Boshal
zaterdag 30 november 18:00 uur LSV DS 1 De Meeuwen DS 1 Wedstrijd: 1000DPA BC
Speellocatie: Boshal
zaterdag 30 november 18:00 uur LSV HS 2 Oryx HS 3 Wedstrijd: 1000H3A BC
Speellocatie: Boshal
zaterdag 7 december 13:30 uur Oranje Nassau DS 2 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA LB
Speellocatie: De Brug
zaterdag 7 december 16:30 uur Winkhem XC 1 LSV XC 1 Wedstrijd: 1000JC2C1 CB
Speellocatie: Ripperdahal
zaterdag 7 december 19:00 uur Oranje Nassau DS 4 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2B LB
Speellocatie: De Brug
zaterdag 7 december 19:00 uur Oranje Nassau HS 2 LSV HS 1 Wedstrijd: 1000H1A LB
Speellocatie: De Brug
woensdag 11 december 20:00 uur Zuvoc DS 1 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E AB
Speellocatie: MFC Noordsuythoeve
vrijdag 13 december 21:00 uur Merna HS 1 LSV HS 1 Wedstrijd: 1000H1A AB
Speellocatie: Leens
zaterdag 14 december 8:30 uur Impala N6 2 LSV N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 AB-1
Speellocatie: Rodenburghal
zaterdag 14 december 8:30 uur De Meeuwen N6 1 LSV N6 2 Wedstrijd: 1000C56A1 EC-1
Speellocatie: Rodenburghal
zaterdag 14 december 9:00 uur LSV N6 2 Impala N6 2 Wedstrijd: 1000C56A1 CA-1
Speellocatie: Rodenburghal
zaterdag 14 december 9:30 uur Winkhem N6 1 LSV N6 1 Wedstrijd: 1000C56A1 FB-1
Speellocatie: Rodenburghal
zaterdag 14 december 14:30 uur Olympia DS 1 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA AB
Speellocatie: Selwerd
zaterdag 14 december 14:30 uur VC Grijpskerk / Fysiotherapie Kollum Grijpskerk XB 1 Wedstrijd: 1000JB2B1 DB
Speellocatie: Bokkediek
zaterdag 11 januari 19:30 uur Krathos DS 4 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E IB
Speellocatie: Europahal
zaterdag 25 januari 14:00 uur LSV DS 2 Menhir DS 1 Wedstrijd: 1000D2B BH
Speellocatie: Boshal
zaterdag 25 januari 16:00 uur LSV DS 3 Abiant/Set Uppers DS 4 Wedstrijd: 1000D3E BH
Speellocatie: Boshal
zaterdag 25 januari 16:00 uur 00 Vervallen wedstrijd: 1000H1A BH
Speellocatie: Boshal
zaterdag 25 januari 18:00 uur LSV DS 1 Donitas DS 6 Wedstrijd: 1000DPA BH
Speellocatie: Boshal
zaterdag 25 januari 18:00 uur LSV HS 2 Menhir HS 1 Wedstrijd: 1000H3A BH
Speellocatie: Boshal
zaterdag 1 februari 15:30 uur Voklubol HS 1 LSV HS 1 Wedstrijd: 1000H1A GB
Speellocatie: De Kooi
zaterdag 1 februari 16:30 uur VIOS/K DS 1 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA GB
Speellocatie: Duurswoldhal
zaterdag 1 februari 17:30 uur Voklubol HS 2 LSV HS 2 Wedstrijd: 1000H3A GB
Speellocatie: De Kooi
zaterdag 1 februari 18:30 uur VIOS/K DS 3 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2B GB
Speellocatie: Duurswoldhal
zaterdag 1 februari 20:00 uur Doles DS 2 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E GB
Speellocatie: de Borgstee
zaterdag 8 februari 14:00 uur LSV DS 2 Stentor DS 2 Wedstrijd: 1000D2B BF
Speellocatie: Boshal
zaterdag 8 februari 16:00 uur LSV DS 3 Oryx DS 5 Wedstrijd: 1000D3E BF
Speellocatie: Boshal
zaterdag 8 februari 16:00 uur LSV HS 1 S.C. Rodenburg HS 1 Wedstrijd: 1000H1A BF
Speellocatie: Boshal
zaterdag 8 februari 18:00 uur LSV DS 1 Exstudiantes DS 1 Wedstrijd: 1000DPA BF
Speellocatie: Boshal
zaterdag 8 februari 18:00 uur LSV HS 2 S.C. Rodenburg HS 2 Wedstrijd: 1000H3A BF
Speellocatie: Boshal
zaterdag 15 februari 12:15 uur DIO/Bedum DS 4 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2B AB
Speellocatie: De Beemden
zaterdag 15 februari 14:30 uur DIO/Bedum HS 5 LSV HS 2 Wedstrijd: 1000H3A AB
Speellocatie: De Beemden
zaterdag 29 februari 14:00 uur LSV DS 2 vv Trias DS 3 Wedstrijd: 1000D2B BJ
Speellocatie: Boshal
zaterdag 29 februari 16:00 uur LSV DS 3 G.A.V. Unitas DS 1 Wedstrijd: 1000D3E BJ
Speellocatie: Boshal
zaterdag 29 februari 16:00 uur LSV HS 1 G.A.V. Unitas HS 1 Wedstrijd: 1000H1A BJ
Speellocatie: Boshal
zaterdag 29 februari 18:00 uur LSV DS 1 Flash/Veendam DS 2 Wedstrijd: 1000DPA BJ
Speellocatie: Boshal
zaterdag 29 februari 18:00 uur LSV HS 2 Hoogkerk HS 1 Wedstrijd: 1000H3A BJ
Speellocatie: Boshal
dinsdag 3 maart 20:45 uur Winkhem HS 2 LSV HS 2 Wedstrijd: 1000H3A EB
Speellocatie: Scholengemeenschap AOC
zaterdag 7 maart 13:30 uur Oranje Nassau DS 9 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E EB
Speellocatie: De Brug
zaterdag 7 maart 17:30 uur VC058 DS 2 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA EB
Speellocatie: Sportcomplex Wiarda
zaterdag 7 maart 19:30 uur SURF HS 1 LSV HS 1 Wedstrijd: 1000H1A EB
Speellocatie: De Kamp
zaterdag 7 maart 20:00 uur Rovoc DS 2 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2B EB
Speellocatie: De Hullen
zaterdag 14 maart 14:00 uur LSV DS 2 vv Trias DS 2 Wedstrijd: 1000D2B BD
Speellocatie: Boshal
zaterdag 14 maart 16:00 uur LSV DS 3 vv Trias DS 4 Wedstrijd: 1000D3E BD
Speellocatie: Boshal
zaterdag 14 maart 16:00 uur LSV HS 1 Karaokebar Sing Along/Veracles HS 5 Wedstrijd: 1000H1A BD
Speellocatie: Boshal
zaterdag 14 maart 18:00 uur LSV DS 1 Café De Koffer/Veracles DS 4 Wedstrijd: 1000DPA BD
Speellocatie: Boshal
zaterdag 14 maart 18:00 uur LSV HS 2 Veracles HS 8 Wedstrijd: 1000H3A BD
Speellocatie: Boshal
donderdag 19 maart 21:00 uur Oryx HS 3 LSV HS 2 Wedstrijd: 1000H3A CB
Speellocatie: Selwerd
zaterdag 21 maart 15:00 uur Veracles DS 7 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2B CB
Speellocatie: Koos Duppen hal (RUG)
zaterdag 21 maart 18:00 uur De Meeuwen DS 1 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA CB
Speellocatie: Quicksilver S
zaterdag 21 maart 20:00 uur vv Trias HS 2 LSV HS 1 Wedstrijd: 1000H1A CB
Speellocatie: Brede School Noord
zaterdag 28 maart 14:00 uur LSV DS 2 Oranje Nassau DS 4 Wedstrijd: 1000D2B BL
Speellocatie: Boshal
zaterdag 28 maart 16:00 uur LSV DS 3 Oranje Nassau DS 13 Wedstrijd: 1000D3E BL
Speellocatie: Boshal
zaterdag 28 maart 16:00 uur LSV HS 1 Oranje Nassau HS 2 Wedstrijd: 1000H1A BL
Speellocatie: Boshal
zaterdag 28 maart 18:00 uur LSV DS 1 Oranje Nassau DS 2 Wedstrijd: 1000DPA BL
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 14:00 uur LSV DS 2 DIO/Bedum DS 4 Wedstrijd: 1000D2B BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 16:00 uur LSV DS 3 Zuvoc DS 1 Wedstrijd: 1000D3E BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 16:00 uur LSV HS 1 Merna HS 1 Wedstrijd: 1000H1A BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 18:00 uur LSV DS 1 Olympia DS 1 Wedstrijd: 1000DPA BA
Speellocatie: Boshal
zaterdag 4 april 18:00 uur LSV HS 2 DIO/Bedum HS 5 Wedstrijd: 1000H3A BA
Speellocatie: Boshal
donderdag 16 april 21:15 uur Lycurgus DS 8 LSV DS 3 Wedstrijd: 1000D3E KB
Speellocatie: Beijum
zaterdag 18 april 13:30 uur Kroton HS 3 LSV HS 2 Wedstrijd: 1000H3A KB
Speellocatie: HGhal (RUG)
zaterdag 18 april 15:30 uur Kroton DS 2 LSV DS 2 Wedstrijd: 1000D2B KB
Speellocatie: HGhal (RUG)
zaterdag 18 april 16:30 uur Lycurgus DS 1 LSV DS 1 Wedstrijd: 1000DPA KB
Speellocatie: Beijum
zaterdag 18 april 18:30 uur Lycurgus HS 6 LSV HS 1 Wedstrijd: 1000H1A KB
Speellocatie: Beijum